Міжнародна підтримка соціальної адаптації українських військових

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 127

У Самбірському та Бродівському військових гарнізонах відбулися урочистості з нагоди випуску чергових груп перепідготовки військовослужбовців, які завершили навчання в межах курсу “Менеджмент безпеки бізнесу”.

Вручення свідоцтв державного зразка, міжнародних сертифікатів та посвідчень Державної служби охорони при МВС України (УДСО) отримали 64 слухачі, які впродовж 350 годин опановували низку загальних та спеціальних дисциплін.

З вітальними словами до випускників звернулися менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт, виконавчий керівник програми НАТО-Україна Олександра Огороднікова, представники районних державних адміністрацій та організатори курсів з громадської організації “Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку”.

За словами директора громадської організації Андрія Роя, до навчання залучалися не лише військовослужбовці запасу та відставники, а й учасники антитерористичної операції.

Варто зазначити, що навчання безпекового курсу проводиться профільними викладачами й спеціалістами. Усі набуті знання стануть у нагоді під час роботи в структурах служб безпеки та охорони підприємств.

Загалом поточного року Центром перепідготовки сплановано провести перенавчання 11 груп слухачів у межах освітніх міжнародних програм, які фінансуються НАТО, ОБСЄ та Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.