На Дніпропетровщині створюється Єдиний центр ідентифікації тіл загиблих в АТО

Дата: 11.03.2015 Переглядів: 154

На Дніпропетровщині створюється Єдиний центр ідентифікації тіл загиблих в АТО. Про це повідомив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Геннадій Корбан під час зустрічі з Послом, Надзвичайно уповноваженим Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина у справах України Йоганнесом Реґенбрехтом.

Цього року тіла всіх загиблих воїнів АТО поступають лише до Дніпропетровської області, з початку року доставлено близько 350 тіл загиблих. Через це було прийнято рішення про створення на території регіону Єдиного центру ідентифікації тіл загиблих в АТО. З цією метою наразі закуповується дороге обладнання, зокрема, генетичний аналізатор.

«Ми змушені взяти на себе цю функцію. У Дніпропетровську створюється єдиний в країні Центр ідентифікації тіл. По суті ДНК-експертизи тіл з усієї країни проводяться тут, у нас, на базі Дніпропетровської області. Ми купуємо обладнання, яке дозволить робити це в автоматичному режимі. Для того, щоб родичі вже не чекали і бачили одразу результат цього аналізу», – зазначив Геннадій Корбан.

Під час зустрічі вони також обговорили перспективи налагодження співпраці між Дніпропетровщиною та Німеччиною, зокрема в сфері економіки та культури.

Повідомляє Урядовий портал з посиланням на облдержадміністрацію.