На прямому зв’язку – житейські справи

Дата: 28.12.2014 Переглядів: 203

Сьогодні, відповідно до графіка проведення прямих телефонних ліній Кабінету Міністрів України за участю керівників центральних органів виконавчої влади відбулася пряма телефонна лінія Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. В телефонному режимі з громадянами спілкувався Голова Служби Артур Дерев’янко.

Звернень виявилося дещо менше, ніж очікувалось. Однак люди представляли різні прошарки громадян та різні регіони нашої країни. До того ж питання, які піднімалися, з огляду на складну ситуацію, були гострими і болючими. Стосувалися в основному державних пільг та гарантій, непорозумінь з представниками місцевих органів влади щодо вирішення якихось побутових, майнових питань, питань охорони здоров’я тощо.

Наприклад, переселенці-пенсіонери із зони проведення АТО, які вже отримали основну частку належних їм пенсійних коштів, цікавились, чи виплатять їм решту пенсії, зокрема, за липень. А ті люди, які досі залишаються на Донбасі говорили, що були і залишаються з Україною. А ще скаржилося на певні побутові та житейські негаразди, спричинені бойовими діями та розгулом тероризму в їхньому краї. А ще сподіваються на швидке врегулювання ситуації і на нашу перемогу.

В роботі прямої телефонної лінії також взяли участь керівники основних структурних підрозділів Служби, хоча спілкувався виключно керівник. На деякі питання він одразу давав чітку відповідь та слушні рекомендації, а найбільш складні занотовували його помічники для вирішення проблем найближчим часом.

IMG_9565-tile

Важливо, що ніхто з тих, хто додзвонився – ветерани війни, люди причетні до нинішньої ситуації на Донбасі,  не залишилися без належної уваги чи хоча б простого людського співчуття. І вони не приховували своєї вдячності за те, що їх почули і вислухали, надали заряд віри та оптимізму на майбутнє, напередодні новорічних свят.