На Прикарпатті допомагають студентам-учасникам АТО

Дата: 22.06.2017 Переглядів: 69

На Прикарпатті 16 студентам,  учасникам антитерористичної операції, призначили стипендію голів обласної державної адміністрації та обласної ради.

Відповідне розпорядження підписали голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич.

У документі зазначається, що стипендію призначають тим студентам, які були учасниками антитерористичної операції та навчаються за кошти фізичних осіб у вищих навчальних закладах державної та комунальної форм власності. Розмір щомісячної стипендії – 1000 гривень.

Серед переліку вищих навчальних закладів, студенти яких отримуватимуть стипендію: Бурштинський енергетичний коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Івано-Франківський коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту, ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету.

До вирішення питання надання стипендій з обласного бюджету і його реалізації долучився та брав активну участь в роботі комісій представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець.