На селекторній нараді в Мінсоцполітики обговорили питання соціального захисту

Дата: 29.02.2016 Переглядів: 287

ato-3

26 лютого, на селекторній нараді Міністерства соціальної політики з обласними державними адміністраціями обговорені питання медичної, психологічної, професійної реабілітації та адаптації учасників АТО.

Головував на нараді перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко. У селекторі взяли участь керівники облдержадміністрацій, Центрів допомоги учасникам АТО, представники обласних центрів зайнятості, департаментів соціального захисту населення.

В нараді взяли участь директор департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев, представники територіальних органів Служби в областях.

У ході селекторної наради учасники розповіли про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 359-р «Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції». Окрема увага присутніх була привернута Міністром питанню придбання квартир учасникам АТО, військовослужбовцям та сім’ям загиблих військовослужбовців.

Одне з проблемних питань, яке підіймалося, це питання статусу для окремих категорій учасників АТО, зокрема для зниклих безвісти та соціального захисту членів їх сімей. З цього та деяких інших актуальних питань соціального захисту ветеранів війни представники облдержадміністрацій та центрів допомоги учасників АТО звернулися до Міністерства з проханням внесення змін в законодавство.