На Вінничині учасників АТО забезпечують земельними ділянками

Дата: 02.02.2018 Переглядів: 73

Головний спеціаліст Центрального міжрегіонального сектору  Державної служби України у справах ветеранів  та учасників антитерористичної операції Олег Дмитрійчук 1 лютого взяв участь у зустрічі заступника голови Вінницької облдержадміністрації  Олександра Крученюка  з учасниками антитерористичної операції, жителями  Вінниччини.

Як інформує представник Служби, під час зустрічі присутнім 38 учасникам АТО урочисто вкручено накази Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

Відмічається, що Вінниччина займає лідируючі позиції в держави щодо виділення земельних ділянок для учасників АТО. Так, зокрема, станом на 26.01.2018 року, зі 14016 учасників антитерористичної операції, які звернулись з клопотанням про отримання земельних ділянок, 12106 громадян вже отримали накази про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну орієнтовану площу 15088,18 га.

Також  Головним управлінням  Держгеокадастру у Вінницькій області видано накази про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 127 членам родин загиблих під час військових дій на загальну орієнтовану площу 180,85 га.