Новорічне диво в Будинку освіти та культури

Дата: 05.01.2015 Переглядів: 305

Напередодні Нового року в Будинку освіти та культури «Майстер Клас» (вул.Лаврська, 16), за сприяння Громадської спілки «Крила 8-ї сотні» і особисто Ірини Лукичевої, Олени Варишко та Ігоря Івженка, відбулося новорічне свято «В очікуванні дива». В рамках заходу також проводилась благодійна акція зі збору коштів для дітей учасників антитерористичної операції, що віддали свої життя за Україну.

Під час свята діти та дорослі мали можливість відвідати Різдвяний ярмарок, взяти участь у майстер-класах з виготовлення новорічних прикрас.

Для найменших гостей відбулась весела новорічна вистава за участю театральних артистів, ансамблю маршових барабанщиків «DrumArt», композитора та виконавиці Лесі Горової. Кожна дитина побувала у Приймальні Діда Мороза, де отримала подарунок та фото на пам’ять.

Увечері гостей свята запросили до Вітальні Ірини Сказіної, де на них чекало змістовне музичне дійство у виконанні заслуженої артистки України самої Ірини Сказіної та Державного естрадно-симфонічного оркестру України під керівництвом дирижера Миколи Лисенка.

Організатори свята висловлюють подяку за проведене свято всім творчим колективам і особисто кожному учаснику яскравого новорічного дійства.