Об’єднуємо зусилля у військово-патриотичному вихованні молоді

Дата: 14.07.2016 Переглядів: 152

Сьогодні, в умовах російської агресії проти України, питання військового захисту держави, питання військово-патріотичного виховання нашої молоді, встають на перший план. Цей напрямок діяльності безумовно є одним з головних і для ветеранських організацій стратегічних ракетників, що підтримується Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Більшість ветеранів-ракетників, серед яких є і учасники Другої світової війни, і учасники бойових дій беруть активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді незалежної України, відповідально і наполегливо займаються цієї справою.

конференція1В ході науково-практичної конференції, яка відбулася 12 липня 2016 року, ветерани-ракетники, спільно з представниками молодших поколінь обговорили найбільш актуальні і проблемні питання взаємодії ветеранських організацій з навчальними закладами, військовими частинами та молодіжними організаціями у сфері військово-патріотичного виховання молоді. Делегати від областей доповідали учасникам конференції про досвід роботи своїх організацій у цьому напрямку, основні форми і методи роботи, існуючі проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

філатов

Голова Всеукраїнської спілки ветеранів-ракетників Микола Філатов від імені Ради Спілки вручив грамоти Дніпропетровській і Сумській обласним організаціям, окремим ветеранам за зразкове виконання завдань по становленню і розвитку ветеранського руху, вірність та відданість славним традиціям ракетників, ефективну роботу із військово-патріотичного виховання молоді.

За результатами роботи, під час відкритої і щирої розмови, учасниками конференції були одноголосно прийнято відповідні рішення щодо вирішення існуючих проблем військово-патріотичного виховання.

Більш докладно див. на сайті ВГО “Союз ветеранів РВСП України”