Підсумки проведеної конференції

Дата: 08.09.2016 Переглядів: 229

У Київському палаці ветеранів за ініціативи комітету жінок ветеранів та вдів військовослужбовців Всеукраїнської спілки ветеранів війни 6 вересня 2016 року відбулася конференція на тему “Соціальний захист ветеранів – пріоритетне направлення в роботі ветеранських організацій. Розвиток волонтерського руху в осередках Всеукраїнської спілки ветеранів війни”.

budynok-veteraniv_06-09-16На конференцію з’їхались представниці ветеранської спільноти з багатьох областей України, для того щоб поділитися досвідом роботи щодо соціального захисту учасників війни та членів сімей загиблих, для пошуку нових форм та методів роботи жіночих комісій, волонтерського руху.

Від імені Президії Всеукраїнської спілки ветеранів війни учасників заходу привітав перший заступник Голови спілки Шамрай Віктор Іванович.

Він проінформував про стан ветеранського руху в Україні, основні завдання Спілки в ювілейному для році ‒ році 60-річчя українських секцій Комітету ветеранів війни та 25-річчя утворення Спілки та вручив Почесні грамоти учасницям семінару.

З доповіддю про стан роботи з обговорюваних питань виступила голова Комітету жінок – фронтовичок Спілки Тараненко Світлана Яківна.

Під час заходу були розроблені методичні рекомендації щодо покращення ефективності роботи жіночих комісій і секцій організацій ветеранів війни.

????????????????????????????????????