Поінформувати кожного учасника АТО – важлива задача сьогодення

Дата: 08.06.2016 Переглядів: 513

31.05.2016 р. завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Миколаївській області Валерій Коміссаренко взяв участь у нараді в Миколаївській ОДА з представниками військових частин, волонтерів та керівників державних  управлінь.

01Оформлення статусу учасника бойових дій, пільги та оздоровлення дітей, матеріальна допомога, видача земельних ділянок, навчання і працевлаштування  – ці та багато інших питань обговорили під час розширеної наради з представниками військових частин.

За словами координатора Центру допомоги учасникам АТО і демобілізованим Ольги Малярчук, головна мета зустрічі  – максимально проінформувати представників військових частин про актуальні питання.

“Це і санаторно-курортне лікування, працевлаштування, земельні питання – все те, що турбує кожного військовослужбовця і членів його сім’ї. Ми постаралися запросити тих представників структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних відомств, які зможуть, спеціалізовано відповісти на найбільш проблемні та актуальні питання.” – зауважила О. Малярчук.

Також в області заплановано створити мобільну групу, до якої увійшли б фахівці з різних напрямків і змогли б відвідувати військові частини, для консультацій і інформованості військовослужбовців.

Повідомляє Валерій Коміссаренко, завідувач Сектору