Представник Служби обсудив актуальні питання соцзахисту з закарпатськими атовцями

Дата: 07.11.2017 Переглядів: 106

Головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Сергій Кузнєв 6 листопада відвідав м. Тячів Закарпатської області.

Під час візиту відбулась робоча зустріч з представниками Тячівської спілки учасників АТО України «Патріот», у якій взяла участь й консультант по захисту соціальних питань учасників бойових дій при Берегівській міській раді Ярослава Федур.

Розглядались шляхи взаємодії державних структур та громадських об’єднань  в питаннях  допомоги учасникам бойових дій в отримання пільг як державного так і регіонального рівня. Зосередили увагу на питаннях санаторно-курортного лікування, соціальної та професійної адаптації, працевлаштування учасників бойових дій. Ярослава Федур поділилась власним досвідом взаємодії з міськім головою м. Берегово та практикою в роботі з учасниками АТО, а Сергій Кузнев розповів про роботу Служби в питаннях надання пільг учасникам АТО.

Зі свого боку, заступник голови ГО «Патріот» Василь Мнзат розповів про роботу, яку проводять активісти цього громадського обєэднання, та проблеми, що потребують нагального вирішення. Під час поїздки також відбулась зустріч з представниками Тячівського районного відділу соціального захисту, з якими обговорені шляхи покращення соціальної та професійної адаптації учасників АТО.