Представник Служби взяв участь у засіданні ради підтримки учасників АТО

Дата: 31.01.2018 Переглядів: 46

Головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Казюк взяв участь у засіданні ради підтримки учасників антитерористичної операції, яке відбулось 30 січня у  Тернопільській облдержадміністрації.

Присутні обговорили використання коштів за 2017 рік на реабілітацію, надання медичних послуг – лікування, протезування, обстеження учасників АТО. Також відбулося звітування за використані кошти відповідно до обласної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» за 2017 рік.

Як повідомляє представник Служби, з початку проведення антитерористичної операції, станом на 29 січня 2018 р., за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я області звернулися 2151 учасник АТО, з них госпіталізовано 960 осіб, 24 – поранених.

Під час засідання учасників заходу поінформували про створені в області  центри з надання кваліфікованої медико-психологічної допомоги із широким комплексом реабілітаційних заходів на базі Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, а також про діючі місця для реабілітації учасників АТО,  завдяки чого вже  проліковано  в області 424 особи. В області, за словами начальника управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА  Володимира Богайчука, медико-психологічна допомога учасникам АТО надається і на базі Заліщицького госпіталю ветеранів війни, Більче-Золотецької лікарні реабілітації, Микулинецької фізіотерапевтичної лікарні реабілітації.