Представники Служби провели семінар для фахівців Урядового контактного центру

Дата: 22.01.2015 Переглядів: 301

Відповідно до Порядку взаємодії органів виконавчої влади та державної установи «Урядовий контактний центр» 21 січня цього року представники Служби провели семінар для фахівців Центру щодо забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, ветеранів військової служби, звільнених в запас або у відставку, учасників антитерористичної операції на сході країни.

Семінарське заняття тривало майже дві години. За допомогою слайдів представники провели змістовну презентацію про напрями та результати діяльності Служби. Семінар викликав спільну зацікавленість і був корисним як для фахівців державної установи «Урядовий контактний центр», так і для представників Служби. Вони мали нагоду ознайомитися з умовами та алгоритмом функціонування урядової «гарячої лінії», яка на сьогодні є одним із найпотужніших комунікаторів влади і громадян. Щоденно на цю лінію телефонує понад сім тисяч заявників. А кількість звернень за рік вже сягає одного мільйона. Як резонно зауважив під час розповіді про поточну діяльність Центру заступник директора Федір Довженко «ми завжди в контакті з усією Україною».

Під час відвідання Центру йшлося про конкретні домовленості щодо подальшої співпраці зі Службою. А загальні враження учасників, висока оцінка змісту та коефіцієнт корисної дії цього семінарського заходу також знайшли відображення у листі керівництва Центру на адресу Голови Служби.