Представники Служби у Київській області співпрацюють з Київською організацією УСВА

Дата: 19.01.2018 Переглядів: 85

Представники сектору у Київській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції були присутні на засіданні правління Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), яке відбулось 18 січня 2018 року у приміщенні Київської облдержадміністрації.

Відкриваючи засідання, голова організації Олександр Янківський прозвітував про проведену роботу у 2017 році, довів до присутніх інформацію  про обсяги фінансування організації на 2018 рік з місцевого бюджету у рамках Київської обласної цільової Програми “Турбота” на        2016-2020 роки.

Правління затвердило використання кошторису організації за 2017 рік, а також план заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди    29-ої річниці виведення військ з Афганістану.

На засідання завітав заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко з метою нагородження активістів організації та вручив чотирьом з них відзнаку Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”.

Представник Служби Микола Перебойчук, звертаючись до присутніх, згадав про спільно проведені заходи минулого року та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.