Представники Служби зустрілись з представниками ЄС

Дата: 17.02.2015 Переглядів: 287

У рамках реалізації проекту “Живи, Солдате!” 16 лютого 2015 року відбулась зустріч представників проекту з уповноваженими представниками ЄС – керівником офісу Генерального директорату з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту М. Мерзюк та представником директорату С. Марі-Фанон.

У ході зустрічі обговорено питання щодо відкриття в Україні реабілітаційного центру, на базі якого буде здійснюватись реабілітація бійців та сервісне обслуговування протезів, встановлених за кордоном.

У зустрічі взяли участь представники Мінекономрозвитку, всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнський Союз”, а також начальник відділу забезпечення санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації Служби Лариса Боюк.

Треба сказати, що Служба виявила зацікавленість у створенні таких центрів, оскільки державою не сплачуються витрати, пов’язані з сервісним обслуговуванням імпортного протезу. Відомо, що такі витрати можуть складати десятки тисяч євро, що є непід’ємним тягарем для середньостатистичного військовослужбовця та його родини.

Як зауважила керівник проекту “Живи, Солдате!” Алла Ромашко, саме ідея відкриття сучасного реабілітаційного центру, де зможуть розташувати свої лабораторії та центри з сервісного обслуговування протезів різні виробники, є одним з основних напрямків цього проекту. Не кажучи вже про психологічну та духовну реабілітацію. Учасники констатували, що для реалізації цієї ідеї необхідно розробити бізнес-план та мати підтримку Уряду.