Проект “Живи, Солдате” залучає нових партнерів

Дата: 27.02.2015 Переглядів: 341

26 лютого 2015 року о 14.00 у приміщенні ГУАМ (м. Київ, вул. Софіївська, 2а, 4 поверх) відбувся черговий, IV круглий стіл проекту “Живи, Солдате!”.

Тема круглого столу – співробітництво з іноземними партнерами з питань реалізації проблем комплексної нейрореабілітації та протезування для ветеранів АТО в Україні.

Основною метою зазначеного проекту є повернення ветеранів АТО в мирне працездатне життя, як повноцінний трудовий ресурс країни, збереження генофонду та здоров’я української нації.

Учасники круглого столу розглянули наступні питання:
– обмін досвідом з італійською компанією з виробництва протезів з електронним інтелектом “Согрога” та реабілітаційним центром “Fondazione Сеntгі di Riabilitazione Padre Рiо Оnlus” щодо історії успіху протезування та реабілітації 58 лівійських бійців-ампуташів на базі реабілітаційного центру під патронатом римо-католицької церкви в Італії;
– залучення інноваційних технологій та обміну досвідом;
– пошук спільних поглядів на можливість ефективної реабілітації бійців АТО;
– вироблення алгоритмів спільної діяльності.

Під час засідання круглого столу італійська сторона підтвердила готовність здійснити безкоштовне протезування та реабілітацію учасника АТО Назара Барилко на базі їхнього реабілітаційного центру.

20150226_164102

У засіданні круглого столу взяла участь начальник відділу забезпечення санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Лариса Боюк.