Психологи Коростенського ЦСПР провели тренінги з адаптації в колективі

Дата: 14.12.2017 Переглядів: 41

12 грудня психологами Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Надією Волківською та Юлією Невмержицькою, з ініціативи районного Центру соціальної служби для сім’ї та молоді, були проведені тренінгові заняття на базі НВК с. Новаки  Коростенського району Житомирської області. Тренінги проводились для учнів молодших, середніх та старших класів, їх батьків та педагогічного колективу навчального закладу.

Загальною метою цієї роботи було: дослідити та корегувати сприйняття групою спільностей та від’ємностей у соціумі, формувати вміння налагоджувати комунікативні стосунки, прослідкувати за динамікою розвитку групових конфліктів та розвивати навички адекватної поведінки у конфліктних ситуаціях.

У ході проведеної роботи були заплановані та реалізовані такі завдання:

-формували навички ефективної взаємодії у групі;

-кожен учасник усвідомив власну цінність у колективі;

-розвинули емоційний та соціальний інтелект;

-розібрались з причинами конфліктних ситуацій та варіантами їх вирішення.

На цьому етапі робота психологів Центру у Новаківському НВК не завершується. Планується подальша співпраця  для продовження реалізації запланованої мети та удосконалення здобутих результатів, оскільки, зі слів керівництва школи та педагогічного колективу, була проведена дуже корисна та важлива робота як для учнів, так і для дорослих.

Про це повідомляє фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук