Роз’яснення інформації

Дата: 06.02.2015 Переглядів: 186

Нещодавно на телеканалі “ICTV” вийшов сюжет щодо проблем з отриманням статусу учасника бойових дій, зокрема розповідалось про пораненого у Дебальцевому бійця Руслана Карпеця.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції завжди вдячна засобам масової інформації та громадськості за будь-яку інформацію, яка сприяє наданню допомоги бійцям АТО, конкретній людині.

Інформуємо громадськість, що Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції здійснюється супровід пораненого бійця, учасника АТО Карпеця Руслана Валерійовича, мешканця Тернопільської області.

Карпець Р. В. на даний час перебуває у ГВМКЦ “Головний військовий клінічний госпіталь”, найближчим часом йому планується проведення операції нижньої кінцівки та переведення до відділення травматології.

Службою налагоджений зв’язок з родиною бійця. У телефонному спілкуванні з матір’ю Руслана, Оксаною Миколаївною з’ясовано, що стан його здоров’я є задовільним.

Представниками Служби планується відвідати Карпеця Р. В. у госпіталі, де йому буде надана методична допомога у вирішенні питань соціального захисту.

Для прискорення оформлення документів щодо отримання статусу учасника бойових дій Руслану Карпецю Службою направлено листа до Міністерства оборони України.
.