Секрет оптимизму ветеранів

Дата: 25.10.2017 Переглядів: 52

Організація ветеранів України відзначила своє 30-річчя. Херсонське відділення з цієї нагоди провело конкурс на кращих серед своїх первинних організацій.

На базі Дніпровської районної ради ветеранів відбулося вручення грамот і премій за участі депутата міської ради Володимира Сальдо. Він подякував всім присутнім поважним людям за їх невичерпну енергію. «Ми з вас беремо приклад і заряджаємося оптимизмом», – наголосив депутат.

Головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Юрій Любченко відмітив:”Без участі такої великої і авторитетної громадської організації важко уявити українське суспільство”.

За активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди 30-річчя від дня створення організації ветеранів України вручили листи-подяки та грошові винагороди голові первинної ветеранської організації комунального закладу «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня Херсонської обласної ради» Наталії Куряченко та голові первинної ветеранської організації органів внутрішніх справ Дніпровського району Світлані Єфімовій.

Довідково: Організація ветеранів України є добровільною Всеукраїнською громадською організацією ветеранів Другої світової війни, інших війн і воєнних конфліктів, ветеранів праці, військової служби і органів внутрішніх справ.Головною метою Організації є всебічний захист прав, соціальних, економічних, вікових та інших інтересів ветеранів війни, праці, військової служби і органів внутрішніх справ, інших пенсіонерів – громадян похилого віку. Організація була створена за ініціативою ветеранської громадськості на Першій Установчій конференції ветеранів війни і праці, яка відбулася 28 березня 1987 року.