Славі – честь! І допомога на лікування

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 147

Про Вячеслава Буйновського, бійця 24-го окремого штурмового батальйон «Айдар» Збройних Сил України, який у вересні цього року отримав важкі поранення під час антитерористичної операції та втратив верхню і нижню кінцівки, вже не раз розповідали вітчизняні та зарубіжні засоби масової інформації. Про долю бійця йшлося і на веб-сайті нашої Служби, яка з самого початку всіляко сприяла у вирішенні його непростих соціально-психологічних та медичних проблем.

Водночас, працівники Служби опікується процесом виготовлення протезів для цього мужнього бійця, і вже є позитивні результати. Залишається, щоправда, проблема з отриманням статусу учасника бойових дій, але і в цьому непростому питання є певні позитивні зрушення.

А напередодні Дня Збройних Сил України в палату Центрального військового клінічного госпіталю МО України, де наразі перебуває боєць-«айдаровець» завітали працівники Служби з представниками громадської організації ветеранів війни в Афганістану, щоб привітати Вячеслава зі святом Українського війська.

А ще вони вручили йому чек на кошти спонсорського внеску на виготовлення протезів високого рівня функціональності. Як поінформував Вячеслав, вже відомі конкретні терміни виконання замовлення.

Гроші, які надали спонсори, звісно, не покривають всієї вартості протезів, але вони аж ніяк не будуть зайвими. Боєць і патріот Вячеслав Буйновський мріє про те , щоб якомога швидше і впевненіше стати на обидві ноги. А ще обома руками обійняти свою дорогу матусю Катерину Михайлівну. Вона практично не відходить від нього і для неї ця жадана мить буде найщасливішою в житті.

Здоров’я тобі, Слава! Людського щастя і військової витримки у досягненні своєї мети!