Служба прийняла представника Агенції НАТО з підтримки

Дата: 26.02.2015 Переглядів: 516

24 лютого 2015 року відбулась зустріч Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка зі старшим технічним спеціалістом NSPA Агенції НАТО з підтримки (Трастовий фонд НАТО) Фредеріком Пежо.

На зустрічі також була присутня заступник керівника проекту NSPA в Україні Тетяна Шлапак.

З боку Служби участь взяли: перший заступник Голови Любов Яковлева, заступник начальника управління Костянтин Кукушкін, начальник відділу Лариса Боюк, відповідальні за міжнародні зв’язки Юрій Першуков та Олег Савчук.

S7300138

Артур Дерев’янко ознайомив представників НАТО з основними завданнями, що відносяться до компетенції Служби, зокрема у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції, їх соціальної та професійної адаптації, психологічної реабілітації та протезування за кордоном.

У свою чергу, представник НАТО пан Ф. Пежо поінформував присутніх про новий проект НАТО, який передбачає допомогу постраждалим учасникам антитерористичної операції за підтримкою Трастового фонду.

Основною темою дискусії під час проведення зустрічі стало обговорення формату участі НАТО, зокрема його Трастового фонду, у наданні допомоги під час здійснення протезування учасників антитерористичної операції.

Пан Фредерік Пежо поінформував учасників про можливі шляхи співпраці та механізм безпосередньої участі Трастового фонду НАТО у впровадженні спільних проектів.

Під час обміну думками сторони прийшли до згоди розпочати пілотний проект протезування постраждалих бійців АТО за кордоном, який у майбутньому буде використовуватися як приклад у подальшій роботі.

Сторони відмітили гостру необхідність продовження консультацій між Службою та представниками НАТО та дійшли згоди провести наступний раунд переговорів у другій половині тижня.