Спростування інформації

Дата: 06.11.2018 Переглядів: 84

На офіційному сайті Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (http://dsvv.gov.ua) з метою інформування про регіональні волонтерські ініціативи, спрямовані на соціальний захист ветеранів АТО, було розміщене повідомлення під назвою “Реабілітаційний табір для учасників АТО”, яке було отримане 01.07.2018 від головного спеціаліста Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ю. С. Любченка.

У вказаному повідомленні відбувся відступ від оригіналу повідомлення, запозиченого з іншого Інтернет-ресурсу. Відповідно до вищенаведеного, фраза в повідомленні “розповів головний спеціаліст Південного сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, співорганізатор кемпінгу Юрій Любченко” є не коректною та не відповідає дійсності.

Інформуємо, що ні Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, ні головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Ю. С. Любченко не мають відношення до створення та організації табору для ветеранів АТО “Душа півдня” на о. Джарилгач.