Створена Громадська рада при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Дата: 22.12.2014 Переглядів: 283

В приміщенні Центрального будинку офіцерів Збройних сил України 16 грудня 2014 року відбулися установчі збори з формування складу Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Участь у заході взяли працівники центрального органу виконавчої влади на чолі з Головою Служби Артуром Дерев’янком, представники інститутів громадянського суспільства.

Треба сказати, що цій важливій події передувала змістовна робота ініціативної групи. Так, з середини листопада по 5 грудня були прийняті і уважно розглянуті заяви від 32 громадських організацій ветеранів, 4 організації учасників АТО, 9 волонтерських та благодійних організацій для участі в установчих зборах. Всього було подано 45 заяв.

А безпосередньо під час установчих зборів було затверджено кількісний склад громадського консультативно-дорадчого органу – до 50 осіб та його персональний склад. Делеговані учасники зборів своїми мандатами одностайно констатували факт утворення Громадської ради. Були узгоджені і деякі подальші плани та дії новоствореного громадського органу з огляду на те, що перше його засідання заплановано вже через десять днів, а точніше, на 26 грудня цього року.

IMG_9552

Ветеранським активом, разом з фахівцями Служби, у контексті діяльності Громадської ради буде проведена цілеспрямована підготовча робота щодо розподілу певних повноважень, визначення конкретних завдань та відповідальних за їх виконання з урахуванням вимог сьогодення. І, перш за все, вони стосуватимуться турботи про ветеранів війни та бійців АТО.

НАКАЗ ВІД 17 ГРУДНЯ 2014 РОКУ № 26 ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ