Світла пам’ять ветерану

Дата: 12.05.2015 Переглядів: 133

12.05.2015 року пішов з життя колишній голова Української організації борців антифашистського опору (колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів) КАЧАНОВСЬКИЙ Віталій Альбінович.

IMG_20150513_115052256(1)

Віталій Альбінович народився 26 січня 1923 року в селі Снігурівка Київської області, що під Фастовом.

В роки Другої світової війни пройшов через фашистські концтабори Гросс-Розен , Бухенвальд та Дахау. Після війни закінчив Київський політехнічний інститут та багато років працював на заводі “Більшовик”.

З 1997 по 2014 рік був головою Української організації борців антифашистського опору (колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів)

Віталій Альбінович багато зробив для розвитку ветеранського руху в України, соціального та правового захисту ветеранів, колишніх політичних вязнів фашистських концтаборів, досягнення миру та злагоди у суспільстві, брав активну участь у патріотичному вихованні молоді. Де б не працював, він завжди користувався заслуженим авторитетом серед ветеранів та молоді.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто знав його, жив і працював разом з ним.