Тімур Книш: молоді важливий приклад ветеранів АТО

Дата: 10.04.2018 Переглядів: 142

У Запоріжжі  6 квітня 2018 р. пройшла чергова нарада Координаційної ради з національно-патріотичного виховання. До складу Ради входять представники влади, головний спеціаліст Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Запорізькій області Тімур Книш, громадських об’єднань, військові, освітяни.

Удосконалення національно-патріотичного виховання як пріоритетного напрямку державної політики обговорили на засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації.

Учасники засідання координаційної ради також розглянули питання організації та проведення у 2018 році ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Запорізькій області. При цьому було наголошено на потребі вдосконалення гри, переформатування її на більш колективну із залученням спеціальних інструкторів, військових та наставників.

Також було приділено увагу організації та проведенню літніх наметових таборів громадськими організаціями, проведенню масових заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді, що проводяться громадськими організаціями Запорізької області та обласним центром патріотичного виховання молоді у ІІ кварталі 2018 року.

Представник Служби Тімур Книш наголосив на необхідності розширення співпраці з об’єднаннями учасників бойових дій у втіленні програми національно-патріотичного виховання Запорізької області та роботі з молоддю.