Центр соціально-психологічної реабілітації м. Славутич проводить виїзні заняття

Дата: 02.09.2015 Переглядів: 607

Тренінг_1(5)

В рамках співпраці Соціально-психологічного центру з військовою частиною 3041 у серпні і було проведено тренінгові заняття на тему «Посттравматичний стресовий розлад та методи релаксації».

Метою проведення занять було інформування та профілактика тяжких психологічних розладів серед особового складу військової частини.

Тренінг_1(2)Заходи проводились на базі військової частини, що дозволило практичному психологу Центру Аллі Крохіній повноцінно продемонструвати військовим методи релаксації, а учасникам тренінгового заняття була надана можливість потренуватись виконувати вправи, які в складній ситуації можна робити самостійно для збереження власного здоров’я.

Тренінг_1(7)

Також для військовослужбовців цієї військової частини практичним психологом Іриною Фадєєвою були проведені тренінгові заняття «Попередження посттравматичних стресових розладів».

Тренінг_2(3)

Психолог ознайомила учасників тренінгу з комплексом вправ, спрямованих на зниження рівня стресу, з методами м’язової, дихальної релаксації та медитації.

Тренінг_2(2)

За допомогою ідеорефлекторного тесту було виявлено рівень стресу у військовослужбовців та практично відпрацьовано вправи з синхрогімнастики за методом Х.Алієва.