Фахівці Коростеньського ЦСПР допомагають отримати Соціальну картку учасників АТО

Дата: 14.07.2017 Переглядів: 131

Існує чимало програм та проектів, направлених на соціальний  захист учасників антитерористичної операції. Однією з них є «Соціальна картка учасника АТО», соціального проекта всеукраїнського громадського об’єднання «Українці разом». Нещодавно спеціалістами Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, що знаходиться у сфері управління Служби, була  надана детальна інформація про умови програми та послуги, які надає Центр по даній програмі.

Про це інформує телеканал “Коростень ТВ”

За останніми даними сайту ВГО «Українці разом» за цією програмою обсяг знижок та наявність нових можливостей постійно збільшується завдяки новим партнерам соціально-відповідального бізнесу, куди входять понад 1800 малих та середніх підприємств. На сьогодні вже понад 80 тисяч демобілізованих бійців  отримали соціальні картки і користуються цією адресною допомогою.

Фахівці Коростенського ЦСПР населення сприяють реєстрації  тим учасникам АТО, хто немає доступу до Інтернету, чи не має можливості зареєструватись самостійно. На сьогодні вже чимало учасників бойових дій м. Коростеня та Коростенського району звернулися по допомогу до Центру по даному питанню і багато з них отримали такі соціальні картки.

Для реєстрації на отримання картки учасники АТО можуть скористатись послугами спеціалістів Центру за адресою: м. Коростень, вул. Пролетарська,3, Центр соціально-психологічної реабілітації населення. Телефон: 5-86-62