ЦСПР м. Коростень: підтримка дружин учасників АТО

Дата: 20.11.2017 Переглядів: 41

17 листопада психологом Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО,  Надією Волківською було проведено заняття «Живий дім» у рамках діючої програми «Коханий, ти вдома!», спрямоване на підтримку дружин захисників країни.

Метою чергової зустрічі було за допомогою арт-терапевтичних технік виявити конфліктні ситуації та суб’єктивне сприйняття психологічного простору сімейних стосунків, віднайти нові необхідні ресурси для їх вирішення.

В ході заняття кожна з учасниць спробувала знайти відповідь на запитання: «Які секрети щасливого сімейного життя?». У кожної відповідь на це запитання виявилась своя, і не може бути вірної чи не вірної відповіді, бо диктує її їм їхнє життя та набутий досвід. Та все ж вдалося виділити основні принципи щасливих стосунків – це повага, любов, прийняття та вдячність.

“На цих досягненнях робота Центру не закінчується, – коментує  фахівець із  зв’язків з громадськістю Любов Паламарчук, –  ми продовжимо працювати  над усвідомленням та формуванням цінностей у сімейних стосунках”.