ЦСПР м. Славутич проводить соціологічне опитування учасників АТО

Дата: 08.02.2017 Переглядів: 105

Протягом лютого 2017 року фахівці Соціально-психологічного центру м. Славутич,  який належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, проводитимуть соціологічне опитування учасників АТО щодо виявлення їх поточних потреб.

Опитування здійснюватиметься шляхом проведення індивідуальної співбесіди з усіма бійцями, хто забажає взяти  участь у заході. В першу чергу, виявлятимуться потреби у необхідності правової допомоги, соціальної, психологічної та матеріальної підтримки учасників АТО, наявності скарг до представників влади та органів місцевого самоврядування тощо.

За результатами опитування фахівці Центру, у межах своєї компетенції, сприятимуть вирішенню поточних складних питань, що будуть виявлені.
Під час опитування учасники АТО отримають інформацію про перелік групових заходів, що заплановані Центром у 2017 році. Серед них – навчально-освітні заходи (вивчення англійської мови, підвищення комп`ютерної грамотності, уроки самооборони тощо), спортивні та терапевтичні заходи (рибальство, міні-футбол, змагання з тенісу, шахів, іпотерапія (катання на конях), арт-терапія), культурно-розважальні заходи (поїздки з членами сім`ї до театру, на екскурсії тощо), зустрічі з побратимами, лікарями, юристами, представниками влади та багато інших цікавих заходів і акцій.

Контактні дані відповідальних осіб:

  • за опитування:Одиниця Віктор Васильович (04579) 2-94-12
  • за “телефон довіри” – Багнюк Майя Анатоліївна (04579) 2-94-21.

Інформацію про Центр можна знайти на сайті Служби.