Турбота про ветеранів

Дата: 06.07.2018 Переглядів: 61

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Вінницькій області Олег Дмитрійчук 5 липня взяв участь у закритті роботи тритижневого семінару обласних ветеранських організацій Вінниччини.

Відповідно до плану, в роботі семінару брали участь запрошені керівники обласних Департаментів, представники  управлінь та організацій.

Плідна співпраця між владою і громадськістю під час семінару була направлена задля  вирішення проблемних питань даної категорії.

Обласна влада в тісній співпраці з ветеранськими організаціями працює над розробленням і реалізацією заходів, метою яких є поліпшення здоров’я ветеранів, оптимізація системи соціально-медичної допомоги, задоволення соціальних та культурних потреб, стимулювання громадської активності. А спілкування під час проведення семінару з керівниками управлінь, департаментів, обласних організацій стало взаємокорисним для обох сторін. Отримано необхідну для роботи інформацію, компетентні відповіді на хвилюючі питання.

Підсумки роботи семінару підвели заступник начальника госпіталю Віктор Джигалюк та голови ветеранських громадських організацій  – Леонід Копецький, Валентина Ратова та Петро Кирилішин.

Ветерани висловили вдячність керівництву та медичному персоналу закладу за їх високий професіоналізм, медичний рівень, чуйність і увагу та бажання відвідувати госпіталь ще упродовж наступних років. Медики, в свою чергу, наголосили, що працювали так, щоб кожен ветеран якісно підлікувався та комфортно відпочив.

Учасники семінару висловили сподівання, що практика проведення тематично-оздоровчих семінарів, співпраця влади з ветеранськими організаціями області і надалі надаватимуть позитивні результати як для покращення здоров’я наших ветеранів, так і для зміцнення розвитку територіальної громади Вінниччини.