У Коростені вітали Героїв

Дата: 17.10.2016 Переглядів: 80

Україна відзначає День захисника Вітчизни 14 жовтня –  у день, що збігається з християнським святом  Покрови  Пресвятої  Богородиці. Захист своєї  Вітчизни  від зазіхань з боку тих,  хто намагається загрожувати засадам будь-якої країни – свята справа.

foto-podyk3Минулого тижня в Коростені вітали захисників України.  Проведено міську акцію «Привітай Героя», під час якої їх нагороджували орденами та медалями.

Волонтери Коростенського Центру соціально – психологічної реабілітації населення, що працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, на чолі з соціальним педагогом Подік І.О. долучилися до привітання, приготували власноруч маленькі, але  такі дорогі для хлопців подарунки.

foto-podyk4Дівчата тиждень плели патріотичні оберіги для героїв, які воїни носять, як правило, біля серця у важкі хвилини  в АТО. Свої подарунки дівчата дарували під час нагородження хлопців державними та іншими відзнаками. Лунало  багато теплих слів, вітань, вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Наприкінці свята наші воїни пригощали всіх присутніх на площі солдатською кухнею.

Передає фахівець  із зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук