У Київській ОДА говорили про соціальну підтримку учасників АТО та членів їх сімей у 2017 році

Дата: 09.02.2018 Переглядів: 190

Підсумки роботи за рік щодо забезпечення соціального захисту учасників АТО Київщини підвела колегія профільного департаменту Київської облдержадміністрації.

Представники сектору у Київській області Служби взяли участь у роботі колегії Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, яке відбулося 8 лютого 2018 року у приміщенні облдержадміністрації (м. Київ, площа Лесі Українки, 1).

Директор департаменту Ігор Міщан навів показники соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей. Зокрема, щодо заходів з професійної адаптації учасників АТО, забезпечення їх житлом за кошти державного бюджету, санаторно-курортним лікуванням, виділення земельних ділянок та виплати грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, а також надання послуг Київською обласною службою зайнятості безробітним демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО.

Так, учасникам АТО Київщини, загальна чисельність яких становить 16547 осіб, надано 14401 земельну ділянку, виплачено компенсацію на придбання житла (50 квартир), надано грошову допомогу учасникам бойових дій АТО та членам їх сімей в загальній сумі 3862, 7 тис. грн., а також надано послуги з професійної адаптації 337 учасникам АТО.

Як було зазначено, у поточному році буде продовжено роботу щодо виконання Київської обласної комплексної програми ”Турбота” на 2016-2020 роки та обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки, а також впровадження Комплексної програми соціальної підтримки в області учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО, а також родин героїв Небесної Сотні та учасників Революції гідності на 2018-2020 роки.