У Миколаєві пройшла традиційна зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

Дата: 14.02.2018 Переглядів: 135

У вівторок, 13 лютого, в місті Миколаїв відбулася зустріч керівництва міста з воїнами-інтернаціоналістами та членами сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку.

У заході взяли участь перший заступник міського голови Володимир Криленко, заступники міського голови, представники структурних підрозділів, керівник Миколаївської міської організації ветеранів Афганістану Сергій Паливода, голова Миколаївської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу Юрій Соловей, головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Павло Саєнко та інші.

Володимир Криленко висловив повагу воїнам-інтернаціоналістам і зазначив, що війна в Афганістані торкнулася багатьох українських сімей, адже з 620 тис. військовослужбовців, що брали участь в Афганській кампанії, 150 тис. – воїни з України. Перший віце-мер запропонував розпочати зустріч хвилиною мовчання за загиблими.

Сергій Бондаренко підкреслив, що для міської влади одним із пріоритетів є питання соціального захисту ветеранів війни, членів сімей загиблих військовослужбовців.

У 2017 році на виконання міських, обласних та державних програм з соціального захисту було направлено 1 млрд. 100 млн.грн. На 2018 рік ця цифра збільшилася, досягши 1 млрд. 318 млн.грн. На виконання заходів з адресної грошової допомоги воїнам-інтернаціоналістам передбачено 1 млн. 110 тис.грн., – сказав Сергій Бондаренко.

Перший заступник міського голови вручив  воїнам-афганцям державні нагороди та Почесні грамоти міського голови.

За матеріалами сайту Миколаївської міськради (фото).