У ЦСПР м. Коростень активно діє група взаємодопомоги «Гуртом легше»

Дата: 13.11.2017 Переглядів: 78

12 листопада  у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення в місті Коростені, який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбулась чергова зустріч групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше».

Учасники АТО та члени їх сімей кожної неділі збираються разом для обговорення питань соціального статусу, що їх турбують, обмінятися інформацією та поспілкуватися на різні теми, з метою корисно разом провести час в оточенні людей зі схожими проблемами, котрі можуть надавши пораду чи підтримку допомогти у їх вирішенні.

Учасники групи «Гуртом легше» дуже активні та ініціативні, тому кожного разу, зібравшись разом з керівником групи фахівцем із соціальної роботи Вікторією Обиход, складають «ідейний план» та продовж тижня чи місяця втілюють всі свої задуми. Починаючи вже з сьогоднішнього дня, йде підготовка до чудового свята – Міжнародного дня волонтерів – під назвою «Допомогти так легко», у якому братимуть участь як учасники АТО, так і їх дружини та діти. Кожен відіграє важливу роль для успішності запланованого заходу, тому вже роздані ролі та завдання, йде підготовка презентації та малюються тематичні плакати.

Потрібно  додати, що робота з такою категорією населення, як учасники АТО, приносить задоволення від того, наскільки творчо та психологічно розвиваються самі воїни. Поруч з ними є чому повчитись: патріотичності та мужності, людяності, співпереживанню та вмінню вислухати, допомогти, підтримати. А також вмінню організовуватись, виконувати поставленні завдання, вмінню радіти життю та бути хорошими друзями.

Про це інформує  фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ЦСПР Любов Паламарчук