У ЦСПР м. Коростень учасникам АТО роз’яснили їх права

Дата: 06.06.2016 Переглядів: 268

5 червня у приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень відбулася зустріч учасників антитерористичної операції, соціального педагога Вікторії Обиход та юрисконсульта Євгенія Горновича з представниками Коростенського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

IMG_20160605_140742На початку зустрічі адвокати ознайомили всіх присутніх з правовою послугою від держави для захисту своїх прав у адміністративному та цивільних процесах. Пояснили, що таке безоплатна вторинна правова допомога, та як її отримати. Проконсультували учасників бойових дій з турбуючих їх питань щодо пільг: у сфері користування транспортом, комунальних послуг, реалізації права учасників АТО на землю та житло, забезпечення учасників бойових дій ліками та лікарськими засобами.

Всім присутнім дуже сподобалося спілкування, кожен з учасників АТО отримав інформаційні буклети, де детально описано швидке та успішне вирішення питань, які їх турбують.

По закінченню зустрічі з представниками Центру безоплатної правової допомоги учасники  дві години обговорювали отримані поради від спеціалістів і вже складали план подальшої роботи над вирішенням своїх проблем.

Передає фахівець зі зв’язків з громадскістю та пресою Любов Паламарчук