У вас і в нас хай буде гаразд!..

Дата: 14.01.2015 Переглядів: 217

Якраз напередодні Старого Нового року до приміщення Служби, що на провулку Музейному, 12, завітав самобутній творчий колектив Національної бібліотеки України для дітей. Працівники та читачі у яскравих національних костюмах та у традиційному вбранні різдвяного вертепу з вередливою Козою та поміркованим Батюшкою, очолювані особисто генеральним директором Національної бібліотеки Аллою Гордієнко прийшли не просто так, а з надзвичайно змістовною програмою народних колядок-щедрівок, цікавою жартівливою виставою. Словом, потішили державних службовців як належить.

Таке щире і самобутнє привітання зі Старим Новим роком для працівників Служби виявилося не просто приємним видовищем, а справжнім сюрпризом, налаштувало господарів та гостей на задушевний святковий лад. Ясна річ, за свої старання колядники отримали цілу торбу подарунків від Голови Служби Артура Дерев’янка та працівників державної установи, які дружно аплодували аматорам та підколядовували. А головна дитяча книгозбірня країни, завдячуючи такій неординарній співпраці зі Службою, цього дня поповнилася кількома десятками змістовних книжок-фоліантів. Їх довелося завантажувати цілим гуртом представників сильної половини Служби.

Наприкінці цього святкового заходу Голова Служби подякував за незабутнє привітання та висловив сподівання на подальшу співпрацю з талановитим колективом Національної бібліотеки України для дітей. Від імені Служби привітав усіх з новорічно-різдвяними святами.