Учасників АТО з Коростеня ознайомили з “Пам’яткою учасникам АТО”

Дата: 23.11.2016 Переглядів: 168

22 листопада учасники АТО разом з соціальним педагогом Центру соціально-психологічної реабілітації м. Коростень,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Вікторією Обиход, відвідали  Житомирську обласну державну адміністрацію, де відбулася презентація Пам’ятки учасникам АТО.

fdiuyabbva4Познайомились з багатьма представниками громадських організацій, які створені для учасників АТО, на зборах була присутня Катерина Кармазіна, представник ВПГО «Юридична сотня»,  представники ГО «Бойового братства ветеранів АТО» та представники Міністерства соціальної політики, працівники ОДА м. Житомир.

Учасники АТО та соціальний педагог презентували роботу групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», поділилися своїми досягненнями, напрацюваннями та запросили всіх в гості до Центру м. Коростень.

Зустріч надихнула всіх присутніх фахівців, що працюють безпосередньо з учасниками АТО і вони обмінялися досвідом з метою в подальшому спільно досягати результатів у тому, щоб учасники АТО були проінформовані з будь-яких питань соціального, юридичного, психологічного характеру. Щоб здійснювався соціальний супровід, забезпечувати воїнів всім необхідним,  особливо здійснюючи адаптаційні заходи, які сприяють кращому освоєнню захисників після повернення до мирного життя.

Презентація була наповнена масою корисної інформації та кожен з присутніх отримав відповідь на турбуючі питання. А також отримав візитівки з важливими контактами і Пам’ятку учасникам АТО.

fsu2idw8pneХотілось би додати, що на цьому тижні захисники вже відправили посилку для побратимів. Додали теплі речі, зимню військову форму, взуття та солодощі.  Дуже дякуємо за допомогу Благодійному фонду «Елохим»!

Учасники АТО та їх рідні запрошуються відвідати групу само- та взаємодопомоги «Гуртом легше»,  зустрічі якої відбуваються кожної неділі о 13:00,  тел. (04142)2-23-66.

Передає фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Паламарчук Л.М