Учасники АТО отримують земельні ділянки

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 681

Обласні адміністрації продовжують виділяти земельні ділянки учасникам захисникам незалежності України, суверенітету та територіальної цілісності нашої країни.

На сьогодні фахівці землевпорядної служби Черкаської області видали 147 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО на загальну площу 78,7 гектара. Зокрема, виділено 41 земельний наділ площею 66,04 га для ведення особистого селянського господарства, 103 ділянки площею 12,36 га – для садівництва, два наділи площею 0,2 га – для індивідуального дачного будівництва, одну ділянку площею 0,1 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Найбільше наданих земельних наділів розташовано у Черкаському (105), Смілянському (13), Тальнівському (7), Уманському (5) та Шполянському (4) районах.

Цього року у Сумській області від продажу земельних ділянок та погашення розстрочених платежів за раніше викуплені наділи до бюджетів надійшло понад 9 млн грн, що на 79 відсотків більше планового показника, який становить 5,2 млн гривень.

Усього в області реалізовано 60 земельних ділянок загальною площею понад 12 га загальною вартістю 4,5 млн гривень. Крім того, на аукціонах продано у власність земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 2 га вартістю понад 2 млн гривень та права оренди на 4 земельні ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,12 га з річною орендною платою понад 32 тис. гривень.

У Вінницькій області учасники антитерористичної операції отримали у власність 244 земельні ділянки загальною площею 47,30 гектара.

Клопотання про виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції землевпорядники областей розглядають позачергово та всіляко сприяють захисникам Вітчизни в отриманні земельних ділянок.