Українська команда бере участь у міжнародних спортивних змаганнях Ігри Нескорених – 2017 (Invictus Games)

Дата: 18.09.2017 Переглядів: 1916

Збірна України вперше бере участь в Іграх Нескорених (“Invictus Games”-2017) у Торонто (Канада).

Українські “нескорені” 2 жовтня повернулись на батьківщину, здобувши 14 нагород – 8 золотих, 4 срібних та 2 бронзові медалі.

А головне, українські воїни-спортсмени довели, що наші військові – сильні духом та тілом і ніколи не піддаються ні ворогам, ні життєвим обставинам.

Про участь українських воїнів у міжнародних змаганнях – на офіційній сторінці Ігор  invictusgames.in.ua.

Довідка. ІГРИ НЕСКОРЕНИХ (англ. Invictus Games) — міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку, засновані Принцем Гаррі.

Перші Ігри відбулися 2014 року у Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо, а вже у 2017 році Ігри Нескорених приймає Торонто (Канада) і  українська команда військових також бере в них участь.

В 2017 році Ігри Нескорених проходять вже втретє, однак свою збірну Україна представляє вперше. Це одна з важливих ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, що отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу.

Підготовка української команди тривала майже рік, до процесу були залучені Міністерство оборони України, Національна гвардія України, Національна поліція України, Державна прикордонна служба України, Міністерство молоді та спорту, Міністерство соціальної політики, Міністерство закордонних справ, Міністерство інформаційної політики, Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату КМУ та партнери національної збірної Ігор Нескорених України: Агенція НАТО з підтримки та постачання, міжнародна компанія Crown Agents, Центр стратегічних комунікацій StratCom Ukraine, телеканал СТБ, мережа АЗС KLO, партнери з протезування кандидатів та учасників Національної збірної України Ігор Нескорених.

Слідкувати за новинами змагань можна на офіційній сторінці Ігор – invictusgames.in.ua