В елітних закладах оздоровлюватимуть наших бійців

Дата: 17.02.2015 Переглядів: 145

Під такою назвою газета Верховної Ради України “Голос України” у №28 від 17.02.2015 опублікувала матеріал про лікування та оздоровлення учасників АТО.

З нагоди чергової річниці виведення військ з Афганістану учасник бойових дій у цій країні народний депутат Микола Томенко відвідав Український госпіталь воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна» у Пущі-Водиці та Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни.

Спільно з головою парламентського Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Олександром Третьяковим він передав до цих госпіталів 100 ортопедичних подушок «Венето» та спортивний інвентар для лікувальної фізкультури.

Спілкуючись з учасниками бойових дій, Микола Томенко зазначив, що він намагається робити все, щоб держава потурбувалась про здоров’я передовсім тих людей, які пройшли війну. «Йдеться і про учасників бойових дій в Афганістані, і про учасників бойових дій в АТО. Тому сьогодні необхідно в усіх закладах охорони здоров’я (а особливо в тих, що спеціалізуються на лікуванні ветеранів війни) створити належні умови для реабілітації ще однієї категорії учасників бойових дій — учасників АТО», — наголосив М. Томенко.

До речі, завдяки його ініціативі та народного депутата Олега Мусія ухвалено рішення про те, що 200 учасників АТО лікуватимуся та оздоровлюватимуться в так званих спецзакладах Державного управління справами.

«Як ми взяли на себе відповідальність звільнити Україну від радянської символіки, то так само нам треба її звільняти і в частині охорони здоров’я. Не може держава зберігати заклади для безплатного лікування близьких і далеких родичів керівників комуністичної та радянської України. Сьогодні треба всі ці заклади націлювати на реабілітацію та оздоровлення тих людей, які захищають і воюють за Україну», — переконаний Микола Томенко.