В Іванківському ЦСПР дітей учасників АТО та ВПО вчать обирати професію

Дата: 14.11.2017 Переглядів: 39

13 листопада в Іванківському ЦСПР було проведено профорієнтаційний тренінг для дітей учасників АТО та дітей внутрішньо переміщених осіб на тему «Всі професії хороші – вибирайте до душі».

Метою заняття ставилось привернення уваги підлітків до питання важливості вибору професії, навчання бачити свої реальні перспективи і можливості, нести особисту відповідальність за своє майбутнє, розвивати вміння планувати і досягати професійних цілей та  раціонально використовувати час.

Під час заняття учасники з’ясовували, яким чином правильний вибір професії дозволить повністю реалі­зувати їх потенціал, уникнути  розчарувань і невпевненості в собі та в своєму майбутньому. Діти дійшли  висновку, що вибір вва­жається правильним коли майбутня робота буде прино­сити їм радість, а не розчарування, а також, коли людина наділена  певними необхідними яко­стями для виконання обраної роботи – інтелектуальними, фізичними, психологічними. Не менш важливим є і те, чи користується професія попи­том на ринку праці.

Тренінг проходив у веселій та дружній атмосфері. Учасники найшли спільну мову між собою та працювали згуртовано в командах.

Про це повідомляє психолог центру Анастасія Токаревська