В Івано-Франківську вшанували загиблих воїнів-захисників з Прикарпаття

Дата: 13.03.2017 Переглядів: 113

В монастирі отців Василіян в церкві  Царя Христа відбулася поминальна панахида та освячення кутка пам’яті Героїв України, Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих воїнів АТО з Прикарпаття.

Помолитися за загиблими до храму прийшли їхні рідні, представники обласної влади, громадськості, ветеранських організацій.

Куток пам’яті, на якому містяться фотографії Героїв, відтепер знаходитиметься у капличці Св. Юди Тадея, яка знаходиться на території монастиря. Кожен бажаючий матиме змогу помолитися за упокій душ загиблих.

Захід відбувся з ініціативи Центру допомоги учасників АТО та представника Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимира Веркальця за сприянням обласної державної адміністрації, громадського об’єднання “Обласна спілка членів сімей загиблих,померлих та зниклих безвісти в зоні АТО”.

Після освячення кутка пам’яті, Володимир Веркалець подякував всім за допомогу в проведенні заходу та запросив до молитви за загиблими військовослужбовцями.