В центрі СПР м. Славутич проводять тренінги з профілактики емоційного вигорання

Дата: 15.02.2016 Переглядів: 201

Представники професій, робота яких пов’язана з людьми, мають підвищений ризик емоційного вигорання та професійної деформації. Особливо це стосується фахівців соціальних служб, адже їм, як правило, у своїй діяльності доводиться спілкуватись з людьми, що входять до групи ризику. Тому для них вкрай важливо самим періодично отримувати соціально-психологічну допомогу.

12 лютого для представників Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Славутицької міської ради проведено тренінг з метою профілактики емоційного вигорання. Учасники заходу пройшли тестування, обговорили фактори ризику та засоби попередження цього негативного явища.

1Це перший тренінг третього етапу Програми профілактики емоційного вигорання для працівників соціальної сфери, започаткованої заступником директора Соціально-психологічного центру, кандидатом психологічних наук Акименком Ю.Ф. Перші два етапи проводились для працівників освітньої ланки міста та Центру розвитку дитини «Дитячий будинок».

Важливо відзначити, що саме учасники третього етапу програми в рамках своїх службових обов’язків інтенсивно працюють з такими категоріями відвідувачів, як учасники антитерористичної операції, членами їх сімей, вимушеними переселенцями, ветеранами війни, соціально неспроможними сім’ями.