В Українському домі розпочались виставки “Пам’яті Небесної Сотні” і “Героям АТО”

Дата: 20.02.2015 Переглядів: 398

Минув вже цілий рік, а спалахи вогнів Майдану і досі постають у пам’яті, ніби ще вчора стояли рятівні барикади на головній площі столиці.

І згадується, як горіли вогнища нашої надії у металевих бочках, як звучали у повітрі голоси тисяч революціонерів, зливаючись в єдиний голос України. І хоч не було впевненості у завтрашньому успіху, але було найголовніше – впевненість одне в одному.

Мабуть, важко уявити щось більш радісне за усмішки людей, які стоять пліч-о-пліч, усвідомлюючи – саме вони творять історію своєї країни. Та не лише радість панувала у той період, а й біль та сльози тяжкої втрати.

Наші герої, наші брати та сестри, які жили та загинули в ім’я України, ніколи не будуть забуті.
images-3
І зараз, у момент, коли боротьба за свободу країни триває, забравши тисячі життів, ми маємо відтворити у власній пам’яті початок – все те, чим жив тогорічний Майдан, що давало йому силу існувати.

Український дім, спільно з ARTіль Майдан запрошують на виставку пам’яті Небесної сотні та Героям АТО, де будуть представлені фото, артефакти та живопис, у виконанні, як професійних митців, так і талановитих студентів художніх закладів.

Крім цього, у підніжжя Українського дому на відвідувачів чекатиме особливе дійство, що не залишить байдужим тих, хто і досі пам’ятає ту Революцію Гідності, яку творив безстрашний народ України.

По закінченню дійства, яке відтворить атмосферу минулорічних подій, відвідувачі зможуть відвідати виставку, що буде розміщена у малому та великому залах Українського дому.

Виставка працюватиме з 20 по 26 лютого з 10.00 до 19.00. Вхід вільний.

Організатори заходу: ДП “Український дім”, ARTіль Майдан.