В Запоріжжі обговорили координацію дій органів виконавчої влади та волонтерського руху на підтримку учасників АТО

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 92

В Запоріжжі, на базі обласної державної адміністрації відбулася селекторна нарада з питань координації дій органів виконавчої влади та волонтерського руху, вшанування учасників АТО, які прибувають на ротацію, та увічнення пам’яті жителів області, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Участь в заході взяли керівники профільних департаментів облдержадміністрації, заступник військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, представники волонтерських рухів, журналісти регіональних ЗМІ.

Як зазначив полковник Михайло Логвинов, у Запорізькому обласному військовому комісаріаті щотижнево проводяться заходи військово-патріотичного спрямування по вшануванню воїнів — учасників АТО, волонтерів.

Офіцер наголосив на необхідності увічнення пам’яті загиблих військовослужбовців у боротьбі за територіальну цілісність держави шляхом присвоєння звань почесних громадян міст (сіл), найменування їхніми іменами вулиць, навчальних закладів, відкриття пам’ятних дошок.

Координатор благодійного фонду «Лебедія» Олена Ярошенко звернула увагу керівників районів та міст області на покращення взаємодії між волонтерами та скоординовану допомогу усім підрозділам та частинам ЗС України, де служать військовослужбовці призвані за мобілізацією із Запорізької області.