Василь Шевченко: Ми не будемо заплющувати очі на нахабний обман інвалідів Майдану та бійців АТО, яким необхідне протезування

Дата: 02.03.2015 Переглядів: 294

Перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко провів особисту зустріч із активістом самооборони Майдану Ярославом Панасюком, якому під час кривавих подій на Майдані відірвало руку.

Василь Шевченко повідомив, що медико-соціальна експертна комісія (МСЕК), яку Ярослав Панасюк проходив за місцем проживання у Тернополі, кваліфікувала тяжке пошкодження як загальне захворювання, чим позбавила його отримання статусу постраждалого та можливості отримання компенсації, передбаченої чинним законодавством.

«Протез, який був виготовлений під час так званого реформування протезно-ортопедичної галузі у минулому році, став непридатним вже через кілька місяців його безуспішної експлуатації», – сказав він.

Міністерство соціальної політики разом із представниками громадськості ініціювало проведення експертизи протезу. «У разі виявлення порушень, нами будуть вжиті відповідні заходи щодо притягнення до відповідальності і керівників підприємства, яке виготовляло протез, і виконавців цієї роботи, і тих, хто списував бюджетні кошти фактично на неліквід, який людина використовувати не може», – зазначив Шевченко.

Василь Шевченко закликає всіх, хто знає чи сам став заручником такої ситуації , звертатися до Мінсоцполітики. «Нам потрібно за короткий час підвищити рівень протезування в Україні до найвищих світових стандартів через створення конкуренції на ринку протезно-ортопедичної галузі та підвищення відповідальності виконавців», – наголосив він.

«Нове керівництво Мінсоцполітики не буде заплющувати очі на нахабний обман із протезуванням інвалідів Майдану, бійців АТО та тих громадян України, які з інших причин потребують допомоги держави у протезуванні», – підкреслив Перший заступник Міністра.

Про це повідомлює Урядовий портал