Ветерани за виховання справжніх патріотів

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 207

Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та МНС України з перших днів свого існування активно опікується питаннями патріотичного виховання підростаючого покоління. Йдеться про прищеплення молоді ще зі шкільного віку почуття патріотизму, щирої любові та пошани до свого народу, його кращих традицій, історії. Після проголошення незалежності України цей напрям роботи ветеранського об’єднання видається особливо актуальним, хоча і дещо занехаяним.

Надважливою складовою патріотичного виховання молоді, на переконання ветеранської спільноти, є створення у навчальних закладах класів-музеїв «Бойової слави України». Не є військовою таємницею, що існуючі нині в школах музеї, обладнані ще за радянських часів політвідділами військових з’єднань колишньої Радянської Армії, до патріотичного виховання майбутніх захисників України мають дуже опосередковане відношення.

Виходячи з цього, голова Ради ветеранів центрального апарату МНС України полковник у відставці Добряк Іван Іванович запропонував керівникам окремих навчальних закладів столиці створити в їхніх школах сучасні класи-музеї для використання їх у патріотичній роботі серед школярів. Пропозиція була з вдячністю прийнята Управлінням освіти міста Києва. За підтримки місцевих органів влади та керівництва навчальних закладів Добряком І.І. були обладнані новітні класи-музеї спочатку в загальноосвітній середній школі № 214 м. Києва та у Київському військовому ліцеї ім. Івана Богуна.

Важливо сказати, що необхідну фінансове та матеріальну допомогу ветерану надали спонсори з числа депутатів Київської міської ради, не байдужі до виховання підростаючого покоління підприємці. Нові за змістом класи-музеї «Бойової слави України» отримали високу оцінку у Міністерстві освіти і науки, Міністерстві молоді та спорту, Міністерстві оборони України.

На сьогоднішній день, зважаючи на складну ситуацію, в якій опинилася Україна через події на Донбасі, діяльність ветеранів центрального апарату МНС України на чолі з її головою зі створення класів-музеїв «Бойової слави України» особливо актуальна і важлива. Усвідомлюючи це, Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, яку очолює Артур Дерев’янко взялася допомагати ветеранам у благородній справі виховання справжніх патріотів України. Більш докладно про алгоритм створення класів-музеїв у навчальних центрах читайте тут.