ВГО ветеранів обговорювали актуальні питання своєї діяльності

Дата: 24.11.2016 Переглядів: 99

22 листопада 2016 року у приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відбулася зустріч  начальника відділу соціальної адаптації учасників АТО та військовослужбовців звільнених в запас або у відставку Управління у справах ветеранів та учасників АТО Мінсоцполітики Андросенка М. І. з керівниками та активом всеукраїнських громадських об’єднань ветеранів та учасників АТО.

Під час зустрічі обговорювали проект постанови Кабінету Міністрів України про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049 та від 07.03.2012  №176 стосовно фінансової підтримки громадських організацій.

Від Державної служби участь у обговоренні питань взяли Голова Служби Дерев’янко А. В., заступник Голови Марченко В. С., керівники структурних підрозділів.

У ході дискусії навколо порядку денного від представників громадських об’єднань надходили пропозиції, зокрема, створення прозорого конкурентного середовища серед проектів громадських організацій, що  стане поштовхом для розвитку креативу даних проектів, їх доцільності та важливості.

Учасники зустрічі зголосилися створити робочу групу та провести консультації з громадськістю щодо вирішення питання.

Для ознайомлення пропонується  протокол зустрічі.

На офіційному веб-сайті Служби для громадського обговорення опубліковано Порівняльну таблицю до проекту постанови  Кабінету Міністрів України.