Відбувся круглий стіл з питань реабілітації учасників АТО

Дата: 30.01.2015 Переглядів: 487

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції 30 січня 2015 року провела круглий стіл з питань соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції. Модератором виступив Голова Служби Артур Дерев’янко.

У заході взяли участь представники Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, Київської міської та обласної державних адміністрацій, Національної академії державного управління при Президентові України, Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Всеукраїнського об’єднання родин загиблих, учасників АТО, ветеранів війни та активістів волонтерського руху “Крила 8-ї сотні”, фахівці профільних соціальних установ, громадських та міжнародних волонтерських організацій, програм НАТО і ОБСЄ.

У вступному слові керівник Служби  позначив головну мету заходу – обговорення проблем щодо соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, визначення шляхів системного вирішення проблем, які стоять сьогодні.

Головуючий  задав тон розмові, зорієнтував учасників круглого столу щодо основних завдань в цій важливій державній справі, коротко прокоментував наявний арсенал засобів та поточну діяльність структурних підрозділів Служби, які працюють в цьому напрямі.  В процесі обговорення, за планом організаторів, передбачено утворення секторальної ради з питань соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації учасників АТО.

За три години учасники круглого столу встигли обговорити основні важливі питання, що стоять на часі, поділилися думками щодо організації в нинішніх умовах раціональної та ефективної соціальної, професійної адаптації,  психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Як і планувалося,  під час засідання круглого столу учасники підтримали утворення секторальної ради з питань соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції. За результатами засідання круглого столу також була прийнята відповідна резолюція.