Відкриття виставки “Герої не вмирають…”

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 192

Сьогодні в приміщенні Державної художньої середньої школи ім. Т. Г. Шевченка в Києві (вул. Жамбила Жабаєва, 4) відкривається виставка “Герої не вмирають…”, присвячена воєнним діям на території України в 1941–1944 рр., а також сучасним подіям.

Захід відбувається за сприяння Національного військово-історичного музею України спільно з Міжнародною асоціацією дослідників фортифікації “Цитадель” та Державною художньою середньою школою ім. Т. Г. Шевченка.

На виставці представлені експонати періоду 1941–1944 рр, знайдені під час пошукових робіт у Києві та Київській області, та речі, зібрані волонтерською групою, яка у період з 3 вересня по 10 жовтня 2014 року вивозила тіла загиблих українських вояків із зони проведення АТО.

Документально-речова виставка “1941… Герої не вмирають… 2014…” є результатом зв’язку бійців АТО і учнів школи. Вона представить особисті речі бійців, що полягли на полі бою, зброю унікальні історичні фото, документи, прапори та інші матеріали…

У відкритті виставки беруть участь бійці добровольчих батальйонів та військовослужбовці Збройних Сил України, які брали учать в АТО.

В рамках мистецької акції відбудеться зустріч-бесіда з бійцями АТО.